MISSY duk

449 NOK

Del opp kjøpet med Elpy.
Betal fra 68 kr/md.
Les mer

Elpy

Levert på 2-6 hverdager - Farge: Multi

Handle mer, spar mer!

20% på dyreste varen ved kjøp for 1000 NOK, 30% på dyreste varen ved kjøp for 3000 NOK, 40% på dyreste varen ved kjøp for 5000 NOK.

* Gjelder ordinære priser t.o.m. 10.02. Se fullstendige vilkår i kassen.

Produkterklæring

MISSY duk

Duker fra Jotex

MISSY-duken er laget av myk bomull og lin med et fint pigmenttrykk på hvit bakgrunn. Den er vasket for ekstra mykhet, noe som gir en koselig sjarm og en sprø julestemning året rundt.

Vi samarbeider med Better Cotton for å forbedre den globale bomullsdyrkingen. Better Cotton er en global ideell organisasjon som utdanner bomullsbønder innen metoder for mer bærekraftig bomullsdyrking, og jobber for mer effektiv bruk av vann og redusert bruk av sprøytemidler. Better Cotton gir forbedrede sosiale, økonomiske og miljømessige forhold. Ved å velge våre bomullsprodukter støtter du vår investering i Better Cottons misjon. Better Cotton kommer fra et system med massebalanse, og er ikke fysisk sporbar til sluttproduktet. For mer informasjon om Better Cotton, besøk bettercotton.org/learnmore.

• Materiale: 90% Bomull, 10% Lin.
• Gramvekt: 210 g/m².
• Bredde: 145 cm. Velg lengde ved bestilling.
• Antall i emballasjen: 1.

Artikkelnummer: 2064077-01

Match med

  • Jotex RIPPATS stol 2-pk

    2 469 NOK
  • Jotex VILLAGE dekorasjonshus 3-pakning

    399 NOK 499 NOK

Andre ser også ut til å like disse

  • Håum Skjenk Haninge 180 cm

    7 839 NOK 9 799 NOK
  • Håum TV-BENK Lisa 48 x 160 x 45 CM

    7 359 NOK 9 199 NOK
  • Hanah Home Sminkebord Nova

    7 999 NOK
  • Homitis Sofabord Bubble

    2 999 NOK

    +1 farge

Inspirert av andre som har delt stilen sin med

#homeroomno