Utendørstepper fra Jotex
Glattvevd teppe i polypropylen med en blanding av polyester. Teppet er melert i grunnfargen og har tynne linjer som skaper en blanding av rektangler. Dette gjør det enkelt å plassere i ulike rom, og det gjør også teppet mer ufølsomt for flekker. PICCIONE er vevd i en slitesterk kvalitet og egner seg like godt til innendørs som utendørs bruk. Teppet er svært lettstelt og egner seg også for rom der det utsettes for større slitasje, som kjøkken, gang og vaskerom. Balkongen og vinterhagen blir ekstra koselig og lun med tepper på gulvet. Tykkelse: 0,6 cm. 1270 g/m².
Materiale: 93 % polypropylen og 7 % polyester.
Størrelse: Velg størrelse ved bestilling.
Pleieinstruksjoner: Støvsug regelmessig med et munnstykke uten bust. Fjern flekker med en fuktig klut, bad flekken og unngå å gni.
Send til profesjonell vask.
Tips/råd: Hvis teppet ligger utendørs, husk å løfte teppet og tørke overflaten hvis teppet blir vått. Teppet tåler vann og mugner ikke, men overflaten kan ta skade av fuktighet.
Artikkelnummer: 1708831-01
- Skjema Rektangulær
- Kvalitet Vevd
- Materiale 93% Polypropylen, 7% Polyester
Normalpakke fra 49 kr
Lengre pakke fra 149 kr
Større/tyngre pakke fra 499 kr
20% rabatt på ordinære priser + 5% ekstra rabatt på allerede nedsatte varer**
Bruk koden i kassen: GODJUL
* Gjelder ved kjøp over 1 500 kr t.o.m. 28/12. Unntak forekommer. Se fullstendige vilkår i kassen. Kan ikke kombineres med andre tilbud.
Dette mener andre
Karakter 5 av 5 Verifierad kjøpereFin matte
Veldig fornøyd fin matte
Christina G — 2024-12-11
Rapportert
Karakter 4 av 5 Verifierad kjøperePerfekt entrématte.
Perfekt entrématte!
Jessica K — 2024-01-28
Rapportert