Kärcher Gulvpleiemaskin SE4002
Del opp kjøpet helt rentefritt i opptil 18 måneder med Elpy!
Få antall igjen, Levert på 6-8 hverdager
Støvsugere fra Kärcher
Tekstilpleiemaskin og grovstøvsuger som suger opp både våt og tørr smuss!
Med SE 4002, som har en arbeidsbredde på 230 mm og spylehastighet på 1 liter/min, kan du rengjøre teppegulv, møbler, madrasser og bilseter helt inn i fibrene med vask-sug-prinsippet.
Det skitne vannet havner i en separat avtagbar 4 liters beholder. Dessuten kan du rengjøre og tørke glatte gulvflater med medfølgende tilbehør.
Den avtagbare vanntanken som rommer 4 liter gjør det mulig å bruke maskinen som en grovstøvsuger, og den støvsuger selv fint støv med papirfilterpose.
Uten tilbehør veier tekstilpleiemaskinen 8 kg, og de tilbehørene som medfølger i standardutrustningen er et håndmunnstykke med støvsugerfunksjon for bilseter og møbler, trykk- og sugeslange 2 m, 2 sugerør med trykkregulering, spylemunnstykke med adapter for harde flater, fugemunnstykke, møbelmunnstykke, patronfilter, skumfilter og RM 519.
Artikkelnummer: 1010576
- Garanti Garanti 2 år. Spar på følgeseddelen.
Normalpakke fra 49 kr
Lengre pakke fra 149 kr
Større/tyngre pakke fra 499 kr