- KAMPANJE -20%
KM Home Teppe i chenille Shiraz
Del opp kjøpet med Elpy.
Betal fra 104 kr/md.
Levert på 1-2 uker - Farge: Natur
Bomulls- & filleryer fra KM Home
Shiraz er et teppe i chenille med trykk, i en rekke herlige, fargerike og moderne mønstre. Trykket har en lett glans som gir en luksuriøs følelse. Teppene er tynne og lette å flytte. De tar seg godt ut uansett hvor du velger å plassere dem.
Disse teppene kan vaskes i maskin opp til 30 °C, og uten en lang luv som smuss og andre ting kan gjemme seg i, er de enkle å holde rene med bare støvsugeren.
Vaskeanvisning: maskinvask 30 grader, henges til tørk. Flekker kan fjernes med litt vann, frottéhåndkle eller myk børste. Ikke skrubb, men bruk lette sirkelbevegelser.
Materiale: 70 % bomull, 30 % polyester
bakside: 100 % bomull
tykkelse: 9 mm
Under produksjonen av Chenille-tepper, spesielt under veving og etterfølgende behandlinger som farging og tørking, kan det forekomme mindre variasjoner i teppets endelige dimensjoner.
Det er derfor normalt å ha et dimensjonsavvik på opptil ±5 % for Chenille-tepper. Vær oppmerksom på at dette kan være mer merkbart på større tepper.
Artikkelnummer: 2119280-01
- Kvalitet Vevd
- Materiale 70% Bomull, 30% Polyester
- Vaske Maskinvask 30°
Normalpakke fra 49 kr
Lengre pakke fra 149 kr
Større/tyngre pakke fra 499 kr